Kamagra Ajanta do ssania 100mg/tab (Sildenafil citrate) 4tabs

35,00 zł
Netto
Opis

Kamagra Ajanta do ssania 100mg/tab (Sildenafil citrate) 4tabs to środek zapewniający mężczyźnie twardszy wzwód, lepszą erekcję oraz dłuższy stosunek bez przedwczesnego wytrysku. Lek ten ma formę pastylek do ssania, które zaczynają działać już po około 5-15 minutach, a efekt ten utrzymuje się przez następne 4-6 godzin. Na ten czas należy odstawić tłuste jedzenie, alkohol oraz grapefruity. Wówczas efekty Kamagry Ajanta będą najlepsze, najdłuższe i najbezpieczniejsze.

Kamagra Ajanta, czyli tańsza wersja Viagry, to skuteczny sposób na zwiększenie swojego penisa, poszerzenie jego obwodu, a także wydłużenie swojej wytrzymałości. Dzięki temu zyskuje się zatem satysfakcję, pewność siebie oraz chęć spontanicznego powtórzenia stosunku. Co więcej, jest to jak najbardziej możliwe, gdyż Kamagra Ajanta pozwala również na szybszą regenerację organizmu po intensywnym szczytowaniu.

Środek ten przyjmuje się w dawce 100 mg/dzień, około kwadrans przed stosunkiem, aby jego główny składnik, czyli cytrynian sildenafilu mógł zacząć działać.Smak kamagry : pół tabletki o smaku truskawki a drugie pół cytryny.

90 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kamagra Ajanta do ssania 100mg/tab (Sildenafil citrate) 4tabs

Napisz swoją opinię