MK677 Ibutamoren Nexus 100 tab x 10 mg PRZEDSPRZEDAŻ (brak etykiety)

120,00 zł
Netto
Opis

MK 677 (Ibutamoren) to nowy rodzaj hormonu wzrostu, a dokładniej pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu. Jest to związek, który pomaga zwiększyć poziom hormonu wzrostu, który jest potrzebny organizmowi do wydajnej pracy. To z kolei pomaga poprawić rozwój tkanki mięśniowej.

MK 677 (Ibutamoren) nie zakłóca innych procesów fizjologicznych i biologicznych, takich jak naturalna produkcja hormonów. Oznacza to, że można spodziewać się wzrostu poziomu hormonu wzrostu.

MK 677 łączy się z receptorami greliny w mózgu poprzez wiązanie. Po pobudzeniu receptory greliny aktywują produkcję hormonu wzrostu w mózgu. Działa jako neuropeptyd w ośrodkowym układzie nerwowym. Hormon ten znany jest ze swojego potencjału do pobudzania apetytu.

Stosowany samodzielnie, MK 677 może zwiększać produkcję HGH (hormon wzrostu) bez wpływu na inne hormony.

 

Mk 677 dawkowanie

Jeśli chodzi o dawkowanie, to nie potrzebujesz 100mg dziennie, jak to ma miejsce w przypadku innych substancji. Przede wszystkim powinieneś zacząć od minimalnej dawki 10mg dziennie która już daje dobre rezultaty, choć najczęściej przyjmuje się 25mg do 30mg , a maksymalnie 50mg dziennie. MK 677 możesz brać przez kilka miesięcy. MK 677 jest preparatem doustnym, ale jest również dostępny w postaci płynnej.

 

Zalety i wady

MK 677 oferuje liczne zalety, które teraz pokrótce wyjaśnimy. Jedną z największych korzyści jest to, że MK 677 poprawia czas regeneracji i stymuluje wzrost mięśni. Poziom IGF-1 wzrasta, ułatwiając użytkownikowi przyrost masy. Ponadto zwiększa się gęstość kości i przeciwdziała niepopularnemu zanikowi mięśni.

Trzecią zaletą jest to, że MK 677 stymuluje utratę tłuszczu, szczególnie dla osób niezadowolonych z zawartości tkanki tłuszczowej. Ale nie tylko tłuszcz jest spalany, ale trzewny tłuszcz z brzucha znika.

Z punktu widzenia zdrowia trzewny tłuszcz brzuszny jest bardzo szkodliwy, a także może prowadzić do chorób układu krążenia i zaburzać procesy metaboliczne zachodzące w okolicy brzucha.

Kolejna korzyść skierowana jest do osób, które nie odżywiają się szczególnie dobrze, a mianowicie MK 677 pobudza apetyt.

Wiele zalet jest równoważonych kilkoma wadami.

MK 677 może sprawić, że będziesz dość zmęczony, a używając go będziesz musiał dłużej i częściej spać. Ale może to być związane z przyjętą dawką. Każdy, kto śpi dłużej niż dziesięć godzin po zażyciu MK 677, powinien zmniejszyć dawkę.

39 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MK677 Ibutamoren Nexus 100 tab x 10 mg PRZEDSPRZEDAŻ (brak etykiety)

Napisz swoją opinię

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

PROPION - Testosterone Propionate 100MG/ML

Testosteron Propionate jest jednym z najlepszych środków dopingujących i najbardziej popularnym wśród początkujących...
Cena 70,00 zł