ODBLOK

Terapia po cyklu (PCT) jest niezbędnym procesem, przez który ludzie przechodzą po zakończeniu cyklu sterydów. Celem jest przywrócenie ich ciała do normalnego stanu, aby mógł ponownie zacząć naturalnie wytwarzać hormony. Po zakończeniu cyklu użytkownik rozpocznie terapię po, która może trwać od 30 do 45 dni.

Istnieje wiele różnych leków, które można wykorzystać na PCT. Skupmy się na SERMach.

Jedną z najpopularniejszych opcji PCT są selektywne modulatory receptora estrogenowego (SERM). Są to leki, które blokują działanie estrogenu w organizmie, co czyni je popularną opcją w leczeniu raka piersi. Jednak blokując estrogen, SERM są również przydatnymi narzędziami do stosowania podczas terapii po cyklu sterydowym.

W dużych dawkach sterydy mogą przekształcić się w estrogen w organizmie. To powoduje rzeczy takie jak męskie piersi, które mogą całkowicie zniszczyć twoje przyrosty i sylwetkę. Hamując estrogen, stosowanie SERM po cyklu może pomóc w walce z tymi irytującymi skutkami ubocznymi. Zwiększa również poziom T, pomagając przywrócić produkcję testosteronu do normy.

Najpopularniejsze SERM w odbloku po sterydach to Clomid i Nolvadex. 

Aktywne filtry

SYMEX - Exemastane 12,5MG x 60 tab.

Exemestane / Aromasin jest niesteroidowym inhibitorem aromatazy, którego aktywnym składnikiem jest lek o nazwie Exemestane....
Cena 125,00 zł